Jak wysłać SMS za granicę?

Wysyłanie SMS za granicę często sprawia komplikacje wielu osobom, które chcą się skontaktować ze znajomymi i rodziną. Gdy zdecydujemy się już na SMS za granicę to na pewno pojawią się pewne wątpliwości między innymi:

  • Czy aby wysłać sms należy posiadać odpowiednio sprofilowany telefon?
  • Czy zapłacę więcej gdy zdecyduję się na wysłanie wiadomości za granicę niż w przypadku wysłania zwykłego smsa?
  • Czy mogę wysłać SMS do wszystkich krajów na świecie?

Oczywiście powyższe pytania to niewielki ułamek wszystkich tych, które przychodzą do głowy w trakcie korespondencji SMS do Niemiec, USA, Belgii, Holandii, Anglii, Hiszpanii, Portugalii czy innych krajów.

Wyślij SMS za granicę

Ile kosztuje SMS za granicę?

W większości taryf średni koszt SMSa za granicę u polskich opertorów to 0,62zł brutto. Być może nie są to dość wysokie koszty – zwłaszcza gdy wiadomości tekstowe wysyłane są dość rzadko. Natomiast gdy piszemy więcej zagranicznych smsów zwłaszcza gdy ktoś z rodziny wyjechał do pracy lub na studia za granicę, przykładowo do Irlandii, Szwecji, Norwegii, Francji, Czech to aby móc utrzymać z nimi szybki i stabilny kontakt musimy pomyśleć o innych znacznie tańszych alternatywach. Częste pisanie SMS za granicę może znacznie wpłynąć na wysokość naszych rachunków. I tu na pomoc przychodzą bramki SMS za granicę, z których bez przeszkód i limitów można wysyłać smsy za granicę niezależnie do jakiego kraju na świecie wysyłamy wiadomość. Zamieszczona na naszej stronie bramka sms do Niemiec, Irlandii, Holandii i innych krajów pozwala na korzystanie z bonusowego pakietu na start. Następnie należy aktywować płatną subskrybcję dzięki której zapłacisz za SMS z internetu tylko około 0,17zł butto. Dzięki temu możesz znacznie obniżyć koszty smsów nawet ponad 3 krotnie niż w przypadku wysyłania wiadomości ze zwykłego telefonu.

Osoby, które bardzo dużo piszą SMSów, aby uniknąć wysokich opłat u polskich operatorów, powinny komunikować się ze znajomymi i rodziną przez Internet przy pomocy zagranicznych bramek sms. Jeżeli wcześniej wysyłałeś zagraniczne sms z aparatu komórkowego to nie zastanawiaj się i zacznij pisać przez polecaną bramkę sms za granicę, aby wysyłać SMS z Internetu do każdego kraju szybko, łatwo oraz tanio.

Zobacz jak przedstawiają się opłaty smsów za granicę u polskich operatorów

Opłata za sms za granicę do T-Mobile – 0,62 zł brutto
Opłata za sms za granicę do Orange – 0,62 zł brutto
Opłata za sms za granicę do Play – 0,62 zł brutto
Opłata za sms za granicę do Plus – 0,62 zł brutto

1 Komentarz

  1. on.fb.me

    Ciekawy artykul. Zapisalem twoja strone w ulubionych.

    Teraz bede tu wpadal czesciej. Powinienes jedynie
    zmienic grafike bo ta wyglada troche nieprofesjonalnie.

Komentarze są zamknięte.