SMS z Internetu

SMS z Internetu – Play, Plus, Orange, T-Mobile


Wyślij SMS z Internetu do wszystkich polskich sieci: T-Mobile, Plus, Play, Orange, Heyah, Nju Mobile i inne. Dzięki polecanej internetowej bramce sms możesz wysyłać smsy wygodnie i szybko do Polski i za granicę bez korzystania z telefonu prosto z Internetu.

Sms z internetu - wszystkie sieci

Wysyłaj smsy z Internetu do wszystkich sieci komórkowych.

Niezawodne smsy z Internetu za granicę

Z powyższą aplikacją możesz wysyłać wiadomości tekstowe do rodziny i przyjaciół po znacznie niższych kosztach niż w przypadku wysyłania smsów przez polskich operatorów komórkowych. Sprawdziliśmy ostatnio ile kosztują smsy za granicę we wszystkich sieciach komórkowych w Polsce – średnio jest to 60 groszy brutto za SMS! Wysyłając smsy z Internetu możesz obniżyć swoje rachunki, a także otrzymać sms wykonując proste zadania np. polubienie Fanpage. Dostęp do zadań otrzymasz po wysłaniu pierwszego sms.

Obsługa – Jak wysłać sms przez Internet?

Najważniejsze jest to, abyś wpisał „+” lub „00” przed kodem krajowym, następnie dalej wpisujesz numer odbiorcy. Na podstronie dedykowanej wysyłaniu sms za granicę znajdziesz listę kodów wszystkich państw. Zachęcamy także do obejrzenia filmu YouTube, na którym możesz obejrzeć obsługę bramki oraz sposób na smsy przez Internet.

Czy to się opłaca?

Jeżeli wysyłasz dużo smsów do wszystkich sieci to na pewno będziesz zadowolony. W przypadku gdy wysyłasz tylko do jednego operatora np do sieci Play to zachęcamy do zakupu startera z tej samej sieci. Wówczas smsy i połączenia powinny być darmowe. Analogicznie jest w przypadku innych sieci komórkowych. Ta internetowa aplikacja sprawi, że wyślesz sms do Play, Plus, Orange, T-Mobile, Nju Mobile czy Heyah. Mało tego! Twój numer telefonu nie będzie ukryty. Na telefonie odbiorcy wiaodmość sms będzie wyglądała tak samo jak by była wysłana z telefonu komórkowego. To niesamowite – to się po prostu opłaca  😎

ok

Życzymy miłego esemesowania z rodziną i znajomymi i przyjemnego korzystania z tego internetowego narzędzia komunikacji, które dla tych którzy piszą bardzo dużo smsów może się okazać niebywałym ułatwieniem.